Březen 2013

Jak tak čas utíkal..

29. března 2013 v 19:10 | Skylar
Tady pro upřesnění, chtěla jsem udělat takovou představu o Oliviiném dětství, od roku 1997-2013.. :)


Fotky 2007

29. března 2013 v 18:47 | Lexie
No, hledala jsem fotečky Olivie a hele co jsem našla! 9-ti letá, malá Olivia Holt se svojí rodinou na dovolené.. :)
Roztomilejší 9-ti letou holčičku jsem v životě neviděla :) ♥ .. :) Jak sladké !


KCA - Olivia Holt and .....

29. března 2013 v 18:17 | Skylar
Na KCA -Kids choice awards se objevili spousty, spousty známích, ale i těch né tak známích celebrit. V tomto videu mluví převážně Payton, Olivia,Zendaya, Debby,Austin,Cody, Caroline. :) Samozdřejmě Olivia o svojí nutelle :D Taky co by ne, já nutellu miluju! Ale Olivia jí zbožnuje ze všeho nejradši, ikdyž má radši kečup bez kterého by nemohla prej žít..:/ Ale, to už je něco jiného než sem chtěla! x) Všem to moc sluší, Olivia vypadá Úžasně s velkým ♥Ú♥. Objevili se tam i Fifth harmony, dříve 1432, česky 'Taky tě mám rád'.. z X-factoru 2012 kterým jsem fandila a skončili na krásném .. 2. nebo 3. místě, ted nevím.. :O . Ale to už jsem zase odbočila, jinak, tady je to video!!
PS: Kdo bude chtít shlédnout Kickin it 3x01 a nemá Americký Disney XD, v úterý tady bude, na blogu :))


Kickin it About season

29. března 2013 v 8:21 | Skylar
Objevilo se video, ve kterém hvězdy z Kickin it mluví o 3.sérii Kickin it, objevila se tam i 5 vteřinová Kick chvilka!! :D Jinak, parádní video :) x)


Gabby Douglas in Kickin it!!

27. března 2013 v 22:59 | Lexie
Gabby Douglas, bude host ve 3.sérii Kickin it! Bude hrát samu sebe, podle všeho by měla v epizodě pomáhat Kim ( Olivia Holt) s jejím gymnastickým týmem, kterému se zrovna dvakrát dobře nevede, na velkou soutěž..

No.. uvidíme, co z toho ještě vyskočí za novinky, ale, Olivia je prý nadšená x) :) :D
A dál, jsem chtěla připomenout, že již v pondělí za POUHÝCH 5 dnů, spatříme 3.sérii Kickin it! Taky se nemůžete tak dočkat?? Díl tu budete mít, tady na blogu, v úterý den po premiéře.Olivia Holt KCA 2013

27. března 2013 v 7:27 | Skylar
Olivia, jako ostatní hvězdy, se zúčasnila akce Kid's choice awards 2013. Olivia vypadala kouzelně, já totálně zbožnuju jeji vlasy, :D


Kickin it > už se to blííííížíí!

22. března 2013 v 15:34 | Skylar
Už je to skoro tady! ♥ Taky se nemůžete dočkát? :D Já vůbec.. No, tady je videjko, je na něm samozdřejmě Olivia Holt a Mateo Arias, netřeba komentovat.. :) Olivia užasná jako vždy.. :) Jinak, po odvisílání premieře tu díl najdete, všechny premiery, den dva po odvysílání :)Porovnávání

16. března 2013 v 18:37 | Sky
Našla jsem fotečku Olivie když jí byly 2 roky, rok 1999.. :) musíte uznat, že na fotce 1999 je Liv hodně poznat,ted má akorát ohodně víc vlasů samozdřejmě. Některé hvězdy, jako malé děti nevypadají moc ůžasně, ale Olivia je na každé fotce dokonalá.. :))))) Tady jsou fotky, z roku 1999 a 2013, nejnovější...

Olivia Holt -Shake it up

9. března 2013 v 13:18 | Lexie
Skvělá novinka, hvězdy z Nakopni to se nám pomalu scházejí do Na parket! :)) Jak víte, Leo Howard už v pár dílech účinkuje, jako speciální host, se ještě přidá Olivia Holt.. Kdo ví, třeba nakonec Jim O'Doherty a Chris Thompson vytvoří crossover :D. Možné je, že Olivia bude chybět v nějaké ze začátečních epizod Kickin it, právě kvůli účinkování v Shake it up.. Nicméně, doufám, že Liv dají nějakou normální roli.. :D Shake it up mám taky ráda, většinou tam nejsou moc ' normální ' role, takže doufám že Olivia nebude v Shake it up hrát bláznivou roli jako její kamarádka Kerris Dorsey (se kterou hrála v Girl vs. Monster) která hrála Kat, šílenou faninku mrchu v epizodě ''Copy Kat It Up!,,. Ale, i tak se ráda podívám na díl a zveřejníme ho i tady, na webu. Samozdřejmě co Olivii spojuje s Shake it up je její písen, přezpívaná ,,These boots are made for walking,,. Jinak, Olivia Holt se v osobním životě hodně kamarádí s Bellou Thorne.. :) Myslím, že Olivia už se dostává i mimo jiné seriály, kdo ví.. co příjde po Kickin it? .. Zatím, se mějte, bližší info tu samosebou najdete!
Lexie

Dylan zdraví do Čech!!

5. března 2013 v 6:50 | Lexie
Dylan, představitel Miltona nás zdraví do České rupubliky :) Řekl tam sice jenom 5 slov, ale... i tak! ♥ Někdy je opravdu překvapující že Američané vědí kde a že vůbec Česká republika existuje :))

 


Promo 3.série Kickin it 1.April

4. března 2013 v 6:50 | Lexie
Objevuje se nové promo, nic 'nového' v něm nenajdeme, jediné, co je tam důležitého je, že je potvrzeno 1.Dubna jako den, kdy začala 3.série Kickin it :))